Odzież rowerowa doskonała na chłodniejsze pory roku

Miłośnicy jednośladów z pewnością nie raz zastanawiali się jak mogą przedłużyć sobie sezon rowerowy o kolejne miesiące, by jeździć także w inne pory roku niż lato. Ich ulubione pojazdy pozwalają im wygodnie dojeżdżać z miejsca na miejsce, omijając przy tym korki i dbając o własne zdrowie. Podpowiadamy, jaka odzież rowerowa pozwoli Ci cieszyć się jazdą na dwukołowcu przez cały rok.

 

Jesienna i zimowa odzież rowerowa

Dobrzy producenci ubrań na rower od lat proponują nam kolejne rozwiązania umożliwiające przedłużenie sezonu kolarskiego o kolejne miesiące. Znajdziemy w ich ofertach ciekawe longsleevy, kurtki dopasowane do jazdy jesienią i zimą, zapewniające komfort podczas wzmożonego wysiłku, a także dodatki takie jak ochraniacze butów rowerowych. Warto wziąć je pod uwagę poszukując odzieży na inne sezony, gdyż specjalistyczne wyroby produkowane są z technicznych materiałów, które chronią nas przed przegrzaniem, przemoknięciem, a równocześnie chłodem jesieni i zimy. Dodatkowo, specjalne kurtki rowerowe wciąż są produkowane jak odzież rowerowa, więc posiadają dodatki sprawdzające się u kolarzy, jak na przykład kieszenie na plecach. W ich ofercie znajdzie się zarówno odzież rowerowa damska, jak i odzież rowerowa męska.

 

Ubrania z innych sportów przydatne w kolarstwie

Markowa odzież rowerowa doskonale sprawdzi się podczas ciężkich, zimowych warunków, jednak nie musimy ograniczać się wyłącznie do niej. Osoby uprawiające narciarstwo czy jeżdżące na snowboardzie z pewnością znają zalety dodatków, takich jak bielizna termoaktywna, kominiarka, czy techniczne rękawiczki. Dzięki nim ochronimy najbardziej wrażliwe części naszego ciała, równocześnie nie dokładając sobie wydatków – z takich elementów możemy korzystać nie tylko w jednym sporcie. Produkty takie jak bielizna termoaktywna są czymś, co warto mieć w swojej szafie niezależnie od sezonu. Odzież rowerowa wykonana z oddychających tkanin będzie dobrym wsparciem dla właściwości bielizny termoaktywnej i pomoże nam jeździć komfortowo nawet na dłuższych trasach.

W tym dziale  Jak kupować sukienki na lata?

 

Rower przystosowany do zmiennej pogody

Poza zadbaniem o odzież rowerową, powinniśmy także poświęcić odrobinę czasu na właściwe przygotowanie naszego jednośladu. Zimą byłoby trudno poruszać się na rowerze szosowym, w którym opony są praktycznie pozbawione bieżnika – grozi to ekspresową wywrotką i szybkim zniechęceniem się do poruszania rowerem poza sezonem. Najlepszym wyborem na zmienną pogodę są modele o uniwersalnym charakterze, czyli rowery crossowe i trekkingowe. Warto posiadać błotniki i opony z dobrym bieżnikiem. Zadbać należy także o regularną konserwację łańcucha i smar przystosowany do mokrych warunków.

 

Odzież rowerowa w profesjonalnym sklepie kolarskim

Niezależnie od tego, czy jeździmy tylko latem, czy przez cały rok – odzież rowerowa to coś, co zawsze powinno się kupować w renomowanych sklepach rowerowych. Dzięki temu mamy pewność, że kupujemy wysokiej klasy produkt dobrej marki, która dokonuje licznych testów, konsultuje swoje modele z rowerzystami i dba o maksymalne zadowolenie swoich klientów. Sklepem rowerowym, który warto odwiedzić jest BikeSalon, w którym znajdziemy szeroki wybór ubrań na rower, jak i wielu innych dodatków przydatnych kolarzom. Odzież rowerowa Warszawa dostępna jest w sklepach przy Ostrobramskiej 38b i Wrocławskiej 25. Mieszczący się w galerii City Meble sklep BikeSalon to odzież rowerowa Gdańsk pod adresem: Grunwaldzka 211. Zakupu można dokonać u tego sprzedawcy także przez internet – odzież rowerowa online bikesalon.pl/odziez-i-buty-na-rower dostępna jest na stronie bikesalon.pl.

W tym dziale  Jak poradzić sobie z atopowym zapaleniem skóry?

 

Odzież rowerowa kupowana z myślą o jesieni i zimie powinna być specjalnie przygotowana do tych pór roku, by zapewniać nam maksymalny komfort i ochronę przed zimnem. Warto zdać się na pomoc specjalisty w profesjonalnym sklepie rowerowym, który podpowie nam na co zwrócić uwagę przygotowując się do jazdy na rowerze zimą.

 

Zainteresowany zakupem? Kup online na -> BikeSalon.pl lub odwiedź jeden z naszych punktów stacjonarnych:

Warszawa, ul. Wrocławska 25

Warszawa, ul. Ostrobramska 38b

Gdańsk, aleja Grunwaldzka 211

 

Źródło: Sklep i Serwis rowerowy BikeSalon.pl

Dodaj komentarz