Pieluszki dla dzieci – które wybrać?

Kiedy na świat ma przyjść dziecko, musimy kupić wiele rzeczy. Poza wózkiem, łóżeczkiem, pościelą i innymi niezbędnymi elementami wyposażenia, potrzebne będą także ubrania, kosmetyki i pampersy. Pieluszki są potrzebne przez wiele miesięcy. Na początku kupujemy te zupełnie malutkie, a gdy smyk podrośnie i będzie ważył ponad 9 kg, kupimy Pampers Premium Care 4.

Jak dobrać pampersy dla noworodka? Kiedy kupić Pampers Premium Care 4?

Pieluszki dla niemowlaków dzielą się na trzy kategorie wielkości: 0 (dla wcześniaków poniżej 2 kg), 1 (dla dzieci od 2 do 5 kg) oraz 2 (dla dzieci od 3 do 6 kg). Zwróćmy uwagę, że są dzielone ze względu na wagę dziecka. Jeśli maluch rodzi się w terminie (czyli ciąża trwa już minimum 37 tygodni) najprawdopodobniej będzie ważył więcej niż 3 kg, więc potrzebne będą pampersy oznaczone numerem 1. Pakuje się je w nieco mniejsze paczki, po około 30 sztuk, by paczka do szpitala nie była zbyt duża. Jeśli dziecko urodzi się przed terminem, powinno się wybrać pieluszki o rozmiarze 0, który dedykowany jest specjalnie dla nich. Dla dziecka z przedziału wagowego 3–4 kg sprawdzą się zarówno jedynki, jak i dwójki. Kiedy dziecko rośnie trzeba zmienić też rozmiar pieluch. Łatwo je dobrać, Pampersy mają rozciągliwą konstrukcję i wygodne zapięcia, więc bez trudu można je dopasować do każdego maluszka, zapewniając mu bezpieczeństwo i ochronę przed wilgocią.

W tym dziale  Soczewki kontaktowe- doskonałe rozwiązanie dla aktywnych osób

Jakie pieluszki są najlepsze? Opinie o Pampers Premium Care 4

Zastanawiając się nad wyborem pieluszek, warto wziąć pod uwagę opinie klientów sklepów internetowych, którzy przetestowali konkretne produkty, a właściwie to testowały je maluchy. Wybierzmy produkty wiodących marek, które zdobyły zaufanie rodziców. Pieluchy tych firm prezentują jakość odpowiadającą swojej cenie. Są odpowiednio dopasowane, chłonne i zapewniają dzieciom komfort i wygodę wolne od podrażnień. Zanim zdecydujemy się na wybór danej marki i zakup jej produktów w dużych ilościach, kupmy jedno opakowanie i sprawdźmy, czy odpowiadają dziecku. Rodzice często polecają produkty Pampers, a długo zakłada się Pampers Premium Care 4, które są przeznaczone dla dziecka ważącego więcej niż 9 kg. Maluch osiąga taką wagą około 7-8 miesiąca życia, gdy zaczyna być bardzo ruchliwy. Pieluchy te są bardzo delikatne, więc sprawdzą się także w przypadku dzieci, które mają szczególnie wrażliwą skórę. Warstwa chłonna (powłoczka) z wyściółką Heart Quilts jest wyjątkowo miękka dla skóry dziecka, a przy tym równomiernie odprowadza wilgoć. Wskaźnik wilgotności informuje rodzica kiedy należy zmienić pieluszkę. Pieluszki wyposażono w kanaliki powietrzne, które zapewniają przewiewność i suchość nawet do 12 godzin. Pieluchy to wynalazek, który uprościł życie rodziców, gdyż nie trzeba prać wielorazowych pieluch tetrowych. Sposób ich tworzenia został udoskonalony przez lata, więc są to produkty całkowicie komfortowe i bezpieczne dla dzieci. Dla starszych maluchów idealne są pieluchy Pampers Premium Care 4.

W tym dziale  Soczewki kontaktowe to wygoda

Dodaj komentarz