Kiedy wyprzedaż biżuterii 2020?

Stylowa biżuteria to niezwykły dodatek do każdej, nawet prostej stylizacji. Mała czarna lub letnia, zwiewna sukienka prezentują się zupełnie inaczej z piękną i modną biżuterią. Nie zawsze musi to być złoto i diamenty, uroku dodaje każda odpowiednio dobrana ozdoba. Zwykle jest to jednak znaczny wydatek, warto więc poczekać na wyprzedaż biżuterii.

Naszyjnik czy może komplet?

Klasyczne złote i srebrne ozdoby sprawdzą się zawsze. Dodatek w postaci szlachetnych lub półszlachetnych kamieni choć piękny, zwykle podnosi i cenę. Zazwyczaj decydujemy się na pojedynczą ozdobę wybierając, np. tylko naszyjnik z przywieszką lub sam pierścionek. W komplecie zazwyczaj są jeszcze kolczyki lub bransoletka. Wyprzedaż biżuterii to okazja, by w okazyjnej cenie zakupić i jedno i drugie. Mamy wtedy pasujące do siebie dodatki, które w razie potrzeby możemy założyć razem lub osobno. Ten sam kolor i rodzaj kamienia w bransoletce i kolczykach sprawia, że biżuteria wygląda bardziej elegancko i zarezerwowana jest przede wszystkim na szczególne wyjścia. Oczywiście wcale tak nie musi być, wszystko zależy od naszego gustu i upodobań. Warto jednak zawsze mieć pod ręką choć jeden taki komplet.

W kolorze oczu czy może z ulubionym kamieniem?

Kolor biżuterii wcale nie musi być nudny. Niezwykle ciekawie prezentują się kolorystyczne przeciwieństwa. Stonowaną sukienkę można odmienić agresywnym w kolorach wisiorem, a do kolorowej sukienki wybrać korale w jednolitym kolorze. Przeciwieństwa zawsze się przyciągają i zwracają na siebie uwagę. Złota lub srebrna biżuteria z kolorowym oczkiem przyciąga wzrok, możemy ją również dobrać pod kolor swoich oczu. Do brązowych najczęściej wybierany jest bursztyn lub tygrysie oko, do zielonych szlachetny szmaragd, zielony diament lub tsaworyt – kamień pozytywnego myślenia i sukcesu. Niebieskie oczy należą do szafira lub niebieskiego opala. Każdy z szlachetnych i półszlachetnych kamieni ma swoje szczególne właściwości i przypisany jest poszczególnym znakom zodiaku. W ten sposób narodziły się talizmany szczęścia. Nieco tańszą alternatywą mogą być cyrkonie lub kryształy Swarovskiego, które wytwarzane są w różnych kolorach. Wyprzedaż biżuterii to dobra okazja do nabycia kolczyków lub bransoletki ze swoim ulubionym kamieniem. Ostatnie sztuki zawsze mają okazyjną cenę.

W tym dziale  Biznes look - jak zawsze wyglądać dobrze do danej okazji?

Czy warto czekać na wyprzedaż?

Okazja do zakupienia kolczyków zawsze się znajdzie. Niestety, kupowanie na ostatnią chwilę, może się zawodne. Biżuterię założymy raz i o niej zapomnimy. Wyprzedaż biżuterii to moment, kiedy te piękne produkty są nieco tańsze, a nam się nie spieszy, aby je kupić. Mamy wtedy czas na zastanowienie się i wybranie tego, co nam naprawdę przypadło do gustu. Klasyczna biżuteria sprawdzi się zawsze, ale warto mieć jeszcze kilka ozdób ciekawszych i oryginalnych. Nigdy nie wiadomo, czy akurat ta bransoletka z mechanizmów ze starych zegarków w kolorze beżowym, nie skradnie całej stylizacji.

Dodaj komentarz